Kask motocyklowy ROOF Boxer V8
Zdjęcia 20 |
ROOF Boxer V8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ROOF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ROOF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ROOF Boxer V8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roof Boxer V8 S Kask szczękowy matowy czarny | 1 303 zł |
ROOF RO5 Boxer V8 S Matt Black Modular Helmet Size XS | 1 213 zł |
ROOF RO5 Boxer V8 S Matt Black Modular Helmet Size XL | 1 213 zł |
ROOF RO5 Boxer V8 S Matt Black Modular Helmet Size L | 1 213 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →