Rower Romet Rambler Kid 2 2023
Zdjęcia 14 |
Romet Rambler Kid 2 2023 bardzo lekki |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Rambler Kid 2 2023
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower Dziecięcy ROMET Rambler KID 2 2023 38 S | 1 299 zł |
Rower Dziecięcy Romet 10 Cali | 1 449 zł |
Romet, Rower dla dzieci, Rambler KID 2, 20', czarno-pomarańczowo-zielony, | 1 299 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →