Słuchawki
Roland RH-5
Wideo 4Zdjęcia 2 |
Roland RH-5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roland 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roland.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roland RH-5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki HiFi - Roland RH 5 Headphones RH-5 | 171 zł |
Roland RH-5 | 154 zł |
Roland Roland RH-5 Black RH-5 | 156 zł |
Słuchawki Stereo Roland RH-5 | 156 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Roland RH-5:
- Maksymalna moc wejściowa - 1000 mW
PolecamyPorównaj w tabeli →