Miska i kompakt WC Roca Victoria A342392000
Roca Victoria A342392000 |
|
Toaleta bez zbiornika i deski z pokrywą (do nabycia osobno).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Victoria A342392000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Miska kompaktowa Roca Victoria bez deski bez zbiornika A342392000 | 359 zł |
ROCA A342392000 VICTORIA Miska wc do kompaktu o/poziomy | 337 zł |
Roca Victoria Toaleta WC stojąca biała A342392000 - odbiór osobisty: Krakó | 338 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →