Szafka podumywalkowa Roca Victoria 80
Zdjęcia 14 |
Roca Victoria 80 71 cm79 cm |
|
Umywalka może być sprzedawana osobno. Dodatkowo można uzupełnić nóżkami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Victoria 80
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw Szafka Z Umywalką 80 Roca Victoria Basic | 1 600 zł |
ROCA A855852806 VICTORIA BASIC Zestaw łazienkowy Unik 80 cm z 2 szufladami | 1 257 zł |
Roca Victoria Basic Zestaw łazienkowy Unik szafka z umywalką 80cm biały po | 1 260 zł |
Roca Victoria Basic Unik zestaw szafka z umywalką 80x45x56 brzoza A8558524 | 1 500 zł |
Roca Victoria Basic Unik zestaw szafka z umywalką 80x45x56 cedr A855852423 | 1 500 zł |
Roca Victoria Basic Umywalka meblowa z szafką podumywalkową Unik 80x46x56, | 1 259 zł |
Modyfikacje Roca Victoria 80
Ceny na Roca Victoria 80 |
---|---|---|---|---|
Roca Victoria 70 | od 1 223 zł | 8 oferty | ||
Roca Victoria 80 | od 1 600 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →