Brodzik RIHO Zurich 252 100x90 (DA60)
Zdjęcia 3 |
RIHO Zurich 252 100x90 100x90 cm140x90 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RIHO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RIHO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup RIHO Zurich 252 100x90
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RIHO D001008005 252 - DA60 100x90x4,5 | 714 zł |
Brodzik prostokątny Riho Zurich 100 x 90 cm | 633 zł |
Riho Zurich brodzik prostokątny płaski 252 100x90x4,5 DA60 | 692 zł |
Riho Zurich 252 Brodzik kwadratowy płaski 100x90 cm biały D001008005 - odb | 615 zł |
Modyfikacje RIHO Zurich 252 100x90
Ceny na RIHO Zurich 252 100x90 |
---|---|---|---|---|
RIHO Zurich 252 100x90 | od 615 zł | 4 oferty | ||
RIHO Zurich 256 140x90 | od 899 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →