Deska snowboardowa Ride Zero 161W 2023 /2024
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Ride Zero 161W (2023/2024) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ride 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ride.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Ride Zero 161W (2023/2024)
Ceny na Ride Zero 161W (2023/2024) |
---|---|---|---|---|
Ride Zero 157W 2023 /2024 | od 1 822 zł | 1 oferta | ||
Ride Zero 159 2023 /2024 | od 1 822 zł | 1 oferta | ||
Ride Zero 161W 2023 /2024 | od 1 690 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →