Antena do routera RF Elements UltraHorn TP 5-24 (UH-TP-5-24)
Zdjęcia 3 |
RF Elements UltraHorn TP 5-24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RF Elements 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RF Elements.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup RF Elements UltraHorn TP 5-24
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RF Elements UltraHorn TP 5-24 antena - Anteny 24 dBi 11 1 11 antena Horn I | 3 274 zł |
RF Elements UltraHorn TP 5-24 antena Antena tubowa UH-TP-5-24 | 1 963 zł |
RF Elements UltraHorn TP 5-24 antena Antena tubowa UH-TP-5-24 | 1 971 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →