Kamera do monitoringu Reolink RLC-842A
Wideo 6Zdjęcia 8 |
Reolink RLC-842A |
|
Wsparcie dla Amazon Alexa jest w fazie rozwoju, szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej producenta.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Reolink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Reolink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Reolink RLC-842A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Reolink Zewnętrzna Kamera Bezpieczeństwa 4K PoE z Wykrywaniem Osób/Pojazdó | 580 zł |
Kamera IP Reolink Reolink RLC-842A | 649 zł |
Kamera Reolink RLC-842A POE wandaloodporna 8Mp | 669 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →