Maszynka do golenia Remington Omniblade Multi Pro HG5000
Zdjęcia 7 |
Remington Omniblade Multi Pro HG5000 |
|
W zestawie nasadki: 1, 2, 3, 5 mm do brody, 3 i 6 mm do mikro trymera, nasadka 3/6/9 mm do ciała i regulacja 0,5 - 5 mm.
Jak dbać o maszynkę do strzyżenia lub trymerJak poprawnie czyścić i smarować maszynkę do strzyżenia włosów
Jak wybrać maszynkę do strzyżenia włosówPodstawowe kryteria i subtelności wyboru strzyżarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Omniblade Multi Pro HG5000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Golarka REMINGTON Omniblade Multi Pro HG5000 | 200 zł |
Remington Omniblade Multi-Pro Shaver | 252 zł |
Golarka REMINGTON Omniblade Multi Pro HG5000 43280560100 | 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →