Strzyżarka Remington Pro Power HC7110
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Remington Pro Power HC7110 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Kup Remington Pro Power HC7110
Wszystkie ceny 16 →Remington maszynka do włosów strzyżarka stal nierdzewna dł 1-44mm regulowa | 97 zł |
REMINGTON HC7110 Pro Power Stainless Steel | 106 zł |
Remington Maszynka do włosów Pro Power HC7110 HPREMMWHC711000 | 96 zł |
Strzyżarka do włosów Remington Pro Power Precision Steel HC7110 | 123 zł |
Męska Remington HC7110 AGDM-STRZ-REM-056 | 109 zł |
Strzyżarka Remington przedstawia serię Pro Power, wyposażoną w mocny silnik. Został zaprojektowany w celu skrócenia czasu cięcia bez poświęcania jakości. Model ma zgrabny, ergonomiczny korpus i ma trwałe stalowe ostrza o szerokości 45 mm.
17 ustawień długości z dwoma nasadkami
Remington HC-7110 jest wyposażony w regulowany nóż i parę nasadek SlideSelect, które pozwalają wybrać żądaną długość włosów w odstępach co 3 mm. Duży grzebień można regulować w zakresie od 24 do 44 mm, a mały grzebień można regulować w zakresie od 1 do 21 mm. Możesz ustawić wymagane wartości fryzury za pomocą przełącznika suwakowego ze wskaźnikami wartości. Krótkim grzebieniem można również użyć do wymodelowania brody i wąsów.
Możesz używać maszynki do strzyżenia bez nasadek, która zapewnia długość 0,5 - 1 mm i pomoże zdefiniować kontury fryzury, przyciąć i wyrównać skronie.
Do modelu dołączona jest szczoteczka do czyszczenia oraz olejek do ostrzy, który zaleca się nakładać co sześć miesięcy.
Dwa zasilacze
Remington HC-7110 działa zarówno z sieci, jak i z akumulatora, co eliminuje zamieszanie w przewodach. Pojemność akumulatora wystarcza na 40 minut autonomicznej pracy. Pełne uzupełnienie pojemności akumulatora zajmie 15 godzin, co jest wadą urządzenia.
W swoim segmencie cenowym Remington HC-7110 jest jednym z najbardziej wszechstronnych urządzeń zarówno pod względem doboru źródła zasilania, jak i ustawień długości cięcia.