Śpiwór Regatta Roary Kid
Zdjęcia 9 |
Regatta Roary Kid |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Regatta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Regatta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Regatta Roary Kid
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Regatta Męski Świnka Peppa 2-sezonowy prostokątny śpiwór S6447055 | 214 zł |
Regatta Roary Kid Sleeping Bag Niebieski | 99 zł |
Regatta Roary Kids Sleep Bag unisex Youth Shark rozmiar uniwersalny RCE282 | 123 zł |
Śpiwór dziecięcy Peppa Oxford Blue Trek UTRG60661 | 215 zł |
Regatta Peppa Pig Sleeping Bag Niebieski | 165 zł |
Regatta Peppa Pig Sleeping Bag Niebieski | 226 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →