Orbitrek Reebok SL8.0 RVSL-10811 (RVSL-10811)
Zdjęcia 14 |
Reebok SL8.0 RVSL-10811
Rodzaj oporu:elektromagnetyczny
Waga użytkownika:do 130 kg
Programów treningowych:16 szt.
Poziomów regulacji oporu:24 szt.
Wymiary:179x74x184 cm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SL8.0 RVSL-10811
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Reebok 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Reebok.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Reebok SL8.0 RVSL-10811
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Orbitrek Reebok Sl 8.0 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 4 749 zł |
Rower magnetyczny Reebok SL 8.0 RVSL-10801 | 2 999 zł |
Orbitrek Reebok Sl 8.0 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 4 749 zł |
Orbitrek programowany REEBOK SL 8 RVSL-10811 Płać mniej za zakupy u nas - | 5 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →