Słuchawki
Redragon Diomedes H386
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Redragon Diomedes H386 |
|
Dźwięk 7.1 (wirtualny), niewielka waga.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Redragon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Redragon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Redragon Diomedes H386
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki REDRAGON Diomedes H386 Czarno-czerwony | 164 zł |
Nauszne Redragon H386 Diomedes SL-G-RDRG-018 | 199 zł |
Słuchawki REDRAGON Diomedes H386 Czarno-czerwony | 164 zł |
Redragon Diomedes H386 Nauszne Czarno-czerwony | 164 zł |
Słuchawki REDRAGON Diomedes H386 Czarno-czerwony | 164 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →