Zasilacz awaryjny (UPS) REBEL RB-4023 650 VA
Zdjęcia 7 |
REBEL RB-4023 650 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REBEL RB-4023 650 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rebel SAI Off Line RB-4023 650 VA 360 W | 322 zł |
REBEL UPS NANOPOWER PLUS 650 ( OFFLINE, 650VA / 36 | 226 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! REBEL UPS NANOPOWER PLUS 650 ( OFFLINE, 650VA / 36 - P | 207 zł |
Zasilacz awaryjny komputerowy UPS REBEL model Nanopower Plus 650 ( offline | 210 zł |
Modyfikacje REBEL RB-4023
Ceny na REBEL RB-4023 |
---|---|---|---|---|
REBEL RB-4023 650 VA | od 322 zł | 4 oferty | ||
REBEL RB-4024 850 VA | od 249 zł | 6 oferty | ||
REBEL RB-4025 1000 VA | od 270 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →