Bateria wodociągowa REA Spring REA-B9145
Zdjęcia 28 |
REA Spring REA-B9145 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Spring REA-B9145
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea bateria kuchenna spring nikiel szczotkowany | 399 zł |
Bateria Kuchenna Rea Spring Czarna Matowa | 409 zł |
Bateria Kuchenna Rea Spring Nikiel Szczotkowany | 399 zł |
Wysoka Bateria Kuchenna Rea Spring Chrome | 359 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →