Ścianka prysznicowa REA Rapid Slide 140 REA-K5604
Zdjęcia 23 |
REA Rapid Slide 140 REA-K5604 |
|
Dzięki powłoce Nano Easy Clean woda skrapla się na powierzchni szkła i spływa wraz z brudem.
Można go zamontować zarówno na podłodze, jak i na brodziku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Rapid Slide 140 REA-K5604
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea drzwi prysznicowe rapid slide gold 140 | 1 248 zł |
Drzwi Prysznicowe Przesuwne Rapid Slide 140 Chrom | 919 zł |
Drzwi Prysznicowe Przesuwne Rapid Slide 140 Chrom | 939 zł |
REA-K5604 Rapid Slide Chrom Drzwi prysznicowe 140x195 | 919 zł |
Rea Drzwi Prysznicowe Przesuwne REA Rapid Slide 140 Chrom | 919 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje REA Rapid Slide 140 REA-K5604
Ceny na REA Rapid Slide 140 REA-K5604 |
---|---|---|---|---|
REA Rapid Slide 100 REA-K5600 | od 759 zł | 31 oferta | ||
REA Rapid Slide 110 REA-K5601 | od 849 zł | 32 oferty | ||
REA Rapid Slide 120 REA-K5602 | od 869 zł | 33 oferty | ||
REA Rapid Slide 130 REA-K5603 | od 829 zł | 30 oferty | ||
REA Rapid Slide 140 REA-K5604 | od 919 zł | 27 oferty | ||
REA Rapid Slide 150 REA-K5605 | od 919 zł | 28 oferty | ||
REA Rapid Slide 160 REA-K6406 | od 1 199 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →