Ścianka prysznicowa Ravak Walk-In Wall 110 (GW9WD0C00Z1)
Zdjęcia 15 |
Ravak Walk-In Wall 110 |
|
Szkło pokryte jest powłoką AntiCalc (chroni szkło przed osadami brudu i kamienia). Szerokość przegrody można regulować
Paleta sprzedawana osobno
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravak Walk-In Wall 110
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RAVAK GW9WD0C00Z1 Walk In Wall 110 / 200h alu transparent | 1 572 zł |
Ravak Walk In Wall Kabina prysznicowa prostokątna 110x200 cm z powłoką Ant | 1 604 zł |
RAVAK GW9WD0300Z1 Walk In Wall 110 / 200h czarny transparent | 1 572 zł |
Modyfikacje Ravak Walk-In Wall 110
Ceny na Ravak Walk-In Wall 110 |
---|---|---|---|---|
Ravak Walk-In Wall 60 | od 1 019 zł | 2 oferty | ||
Ravak Walk-In Wall 70 | od 1 123 zł | 1 oferta | ||
Ravak Walk-In Wall 80 | od 1 225 zł | 1 oferta | ||
Ravak Walk-In Wall 90 | od 1 381 zł | 3 oferty | ||
Ravak Walk-In Wall 100 | od 1 487 zł | 2 oferty | ||
Ravak Walk-In Wall 110 | od 1 572 zł | 3 oferty | ||
Ravak Walk-In Wall 120 | od 1 621 zł | 3 oferty | ||
Ravak Walk-In Wall 130 | od 1 788 zł | 2 oferty | ||
Ravak Walk-In Wall 140 | od 1 891 zł | 1 oferta | ||
Ravak Walk-In Wall 150 | od 2 095 zł | 1 oferta | ||
Ravak Walk-In Wall 160 | od 2 198 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →