Rapoo M500 Silent
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Rapoo M500 Silent |
|
Kompaktowa i cicha mysz bezprzewodowa z 5 przyciskami z możliwością pracy z wieloma urządzeniami jednocześnie i dwoma rodzajami połączenia bezprzewodowego: energooszczędne radio Bluetooth 3.0 / 4.0 lub 2,4 GHz. Charakteryzuje się ergonomiczną, asymetryczną konstrukcją korpusu zoptymalizowaną pod kątem użytkowania przez osoby praworęczne. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej przeznaczony do użytku z laptopami, tabletami i komputerami osobistymi.
Odpowiedni dla bardzo mobilnych użytkowników, którzy preferują funkcjonalne i niezawodne markowe manipulatory. Dzięki niewielkim gabarytom i niewielkiej wadze mysz Rapoo M500 Silent będzie tak wygodna, jak to tylko możliwe podczas podróży, wycieczek i wyjazdów służbowych. Wysokiej jakości czujnik optyczny w pełni działa na wszystkich powierzchniach roboczych wykonanych z tkaniny, drewna, skóry i tworzywa sztucznego. Regulowana czułość czujnika (600/1000/1300/1600 dpi) jest wystarczająca do wszelkich zadań domowych i zawodowych. Aby połączyć się z komputerem przez radio, używany jest kompletny odbiornik USB. Dwie baterie AA wystarczają na 12 miesięcy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rapoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rapoo.
Kup Rapoo M500 Silent
Wszystkie ceny 28 →Rapoo M500 Silent mysz bezprzewodowa 1600 DPI czujnik czasu pracy baterii | 143 zł |
Mysz Rapoo M500 Silent Bluetooth Czerwony (6940056181114) | 100 zł |
RAPOO M500 - Myszy - Optyczny - 7 - Czarny | 98 zł |
RAPOO Mysz optyczna bezprzewodowa M500 czarna UMRAPRBD0184535 | 93 zł |
Mysz RAPOO M500, 600 DPI, Bluetooth | 111 zł |