Мишка
Rapoo M100 Silent
Відео 6Фото 6 |
Rapoo M100 Silent |
|
Бюджетна безпровідна мишка є молодшим представником лінійки тихих маніпуляторів компанії Rapoo 2019 року. Модель виконана в симетричному дизайні з акуратними формами і компактними розмірами, що робить її гарним доповненням до лептопам. Підключити маніпулятор можна як по радіоканалу 2,4 Гц, так і по Bluetooth (підтримується стандарт 3.0 і 4.0). Завдяки цій особливості мишка Rapoo M100 Silent може одночасно використовуватися з трьома пристроями, припустимо, домашнім ПК, телевізором і планшетом. Оптичний сенсор моделі підтримує роздільна здатність в 1300 DPI, що покликане забезпечити плавне переміщення курсору без ривків. В якості джерела живлення виступає 1 батарейка AA-типу, якої вистачить на період до 9 місяців.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rapoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rapoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rapoo M100 Silent
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rapoo M100 Mysz Optyczna Bezprzewodowa wyposażona w 3 przyciski ciche klik | 77 zł |
RAPOO Mysz bezprzewodowa RAPOO M100 Silent Różowy Różowo-szary | 60 zł |
RAPOO M100 Silent - Myszy - Optyczny - 3 - Szary | 67 zł |
Mysz Rapoo M100 Silent (18199) | 73 zł |
Mysz Rapoo M100 (6940056181831) Różowa | 73 zł |
RAPOO M100 - Myszy - Czarny | 70 zł |
Mysz Rapoo M100 (6940056181855) Szara | 73 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →