Kabina prysznicowa Radaway Premium Plus A1700 90x90
Zdjęcia 10 |
Radaway Premium Plus A1700 A90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Radaway Premium Plus A1700 90x90
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kabina Półokrągła 90X90X170 Radaway Premium Plus A 30401-01-01N | 1 724 zł |
Radaway Premium Plus A Kabina półokrągła 90x90 wysokość 170cm szkło przejr | 1 723 zł |
Radaway Premium Plus A 1700 Kabina prysznicowa półokrągła 90x90x170 cm 304 | 1 776 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Radaway Premium Plus A1700 A90:
- Kolor profilu - chrom
- Do wyposażenia z wysokimi paletami (do kupienia osobno)
- art. 30401-01-01N - kolor szkła: transparentny, kolor profilu - chrom
- art. 30401-01-02N - kolor szkła: satyna, kolor profilu - chrom
- art. 30401-01-05N - kolor szkła: grafit, kolor profilu - chrom
- art. 30401-01-06N - kolor szkła: tkanina, kolor profilu - chrom
- art. 30401-01-08N - kolor szkła: brązowe, kolor profilu - chrom
PolecamyPorównaj w tabeli →