Kabina prysznicowa Radaway Carena KDJ 120x80 lewa
Zdjęcia 4 |
Radaway Carena KDJ 120Lx80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Radaway Carena KDJ 120Lx80:
- Kabina prysznicowa z drzwiami otwieranymi do wewnątrz
- Kolor profilu - chrom
- Paleta jest kupowana osobno
- art. 34442-01-01NL — kolor szkła: przezroczyste
- art. 34442-01-08NL — kolor szkła: brązowe
Modyfikacje Radaway Carena KDJ
Ceny na Radaway Carena KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Carena KDJ 90x90 prawa | od 3 031 zł | 4 oferty | ||
Radaway Carena KDJ 100x80 lewa | od 3 031 zł | 2 oferty | ||
Radaway Carena KDJ 120x80 lewa | od 3 125 zł | 2 oferty | ||
Radaway Carena KDJ 120x90 lewa | od 3 176 zł | 2 oferty | ||
Radaway Carena KDJ 120x90 prawa | od 3 247 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →