Karta sieciowa Qoltec Wireless Adapter WiFi USB (57001)
Zdjęcia 4 |
Qoltec Wireless Adapter WiFi USB
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 GHz:150 Mb/s
Anteny i sygnał:1 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Wireless Adapter WiFi USB
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Qoltec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Qoltec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Qoltec Wireless Adapter WiFi USB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qoltec Adapter Wi-Fi USB z anteną bezprzewodowy NKQOLWWU0057001 | 29 zł |
Qoltec Adapter Wi-Fi USB z anteną bezprzewodowy 37699 | 29 zł |
Karta sieciowa Qoltec 57001 | 28 zł |
Karta sieciowa QOLTEC 57001, USB 2.0 | 32 zł |
Karta sieciowa Qoltec Wi-Fi USB z anteną | 28 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →