Zasilacz awaryjny (UPS) Qoltec 53953 1000 VA
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Qoltec 53953 1000 VA |
|
Jedno gniazdo francuskie typu E i jedno gniazdo typu F
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Qoltec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Qoltec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Qoltec 53953 1000 VA
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qoltec 53953 zasilacz sieciowy nieprzerwany zasilacz sieciowy | 309 zł |
Qoltec Zasilacz awaryjny UPS MONOLITH | 1000VA | 600W | LCD | USB AUQOLF2T | 304 zł |
Qoltec Monolith LCD 53953 UPS-QOL-009 | 309 zł |
Qoltec Zasilacz awaryjny UPS MONOLITH | 1000VA | 600W | LCD | USB 41797 | 304 zł |
Zasilacz UPS Qoltec Monolith 53953 (TWR; 1000VA) | 334 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Qoltec 53953
Ceny na Qoltec 53953 |
---|---|---|---|---|
Qoltec 53953 1000 VA | od 287 zł | 15 oferty | ||
Qoltec 53954 1200 VA | od 248 zł | 20 oferty | ||
Qoltec 53955 1500 VA | od 649 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →