Brytfanna Pyrex Essentials 466A000 7 l
Pyrex Essentials 466A000 4.6 l7 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyrex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyrex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyrex Essentials 466A000 7 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pyrex - 466a00/6343 - Prostokątny garnek do piekarnika ze szkła 65l przezr | 98 zł |
Naczynie Żaroodporne Z Pokrywą 6,7L Slow Cook Pyrex | 74 zł |
Pyrex 466000 rondel prostokątny szkło pokrywka 24 l | 100 zł |
Modyfikacje Pyrex Essentials 466A000
Ceny na Pyrex Essentials 466A000 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Essentials 465A000 4.6 l | od 63 zł | 1 oferta | ||
Pyrex Essentials 466A000 7 l | od 74 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →