Grzejnik pokojowy Purmo Plan Ventil Compact 21 300x2000
od 1 390 do 1 513 zł Porównaj ceny 3 →Rodzaj:płytowy Materiał:stal Podłączenie:dolne boczne Kraj:Finlandia |
Modyfikacje Purmo Plan Ventil Compact 21 73
Dane techniczne
Purmo Plan Ventil Compact 21 300x2000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Plan Ventil Compact 21 300x2000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PURMO FCV21s 300x2000 PLAN VENTIL COMPACT Typ 21s Grzejnik płytowy 300x200 | 1 390 zł |
Grzejnik Purmo Plan Ventil Compact FCV21s 300x2000 F0A21030020011300 !! OD | 1 513 zł |
PURMO FCV21S 300x2000L PURMO FCV21S 300x2000L | 1 390 zł |
Zamknij
Polecamy