Grzejnik pokojowy Purmo Compact 11 600x2300
Modyfikacje Purmo Compact 11 83
Dane techniczne
Purmo Compact 11 600x2300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Compact 11 600x2300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik PURMO C11 600x2300, moc grzewcza: 2341W (75/65/20°C), grzejnik st | 779 zł |
PURMO C11 600x2300 GRZEJNIK PŁYTOWY PURMO COMPACT C11 600x2300 | 760 zł |
Grzejnik PURMO C11 600x2300, moc grzewcza: 2341W (75/65/20°C), grzejnik st | 1 687 zł |
Zamknij
Polecamy