Grzejnik pokojowy Purmo Compact 11 500x1400
Modyfikacje Purmo Compact 11 17
Dane techniczne
Purmo Compact 11 500x1400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Compact 11 500x1400
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik PURMO C11 500x1400, moc grzewcza: 1215W (75/65/20°C), grzejnik st | 542 zł |
PURMO C11 500x1400 GRZEJNIK PŁYTOWY PURMO COMPACT C11 500x1400 | 467 zł |
Grzejnik PURMO C11 500x1400, moc grzewcza: 1215W (75/65/20°C), grzejnik st | 1 154 zł |
Zamknij
Polecamy