System audio Pure StreamR Splash
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Pure StreamR Splash
Rodzaj:inteligentny głośnik
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:10 W
Rodzaj tunera:cyfrowy
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:37x104x104 mm
Waga:0.37 kg
Karabińczyk, dobra autonomia i ochrona przed wilgocią.
Amazon Alexa będzie działać, gdy głośnik zostanie zsynchronizowany ze smartfonem, na którym zainstalowana jest aplikacja Pure Home i aktywne jest połączenie z Internetem.
Wszystkie dane techniczne
Kup Pure StreamR Splash
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PURE Głośnik bluetooth z radiem PURE Streamr Splash Stone Szary Czarno-sza | 367 zł |
PURE StreamR Splash Charcoal | 629 zł |
Głośnik mobilny PURE StreamR Splash Szary | 650 zł |
PURE StreamR Splash Charcoal | 659 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →