Łopata do śniegu Prosperplast Noname 41 Eco (ILT41)
Prosperplast Noname 41 Eco |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Prosperplast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Prosperplast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Prosperplast Noname 41 Eco
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prosper Plast Noname 41 Eco łopatka 41 x 32 x 123 cm czarna 41 x 32 x 123 | 47 zł |
Prosperplast Łopata do śniegu ILT41-S411 41 cm | 43 zł |
Łopata Prosperplast Noname 41 Eco Ilt41 Czarna | 33 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →