Piła PROMA PPK-115UH (25330744)
PROMA PPK-115UH 0.37 kWh0.55 kWh |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PROMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PROMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PROMA PPK-115UH
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Proma Piła taśmowa do metalu PPK-115UH 25330744 | 2 914 zł |
proma przecinarka taśmowa do metalu ppk-115uh | 3 250 zł |
Proma Piła Taśmowa Do Metalu Ppk-115Uh PR 25330744 8595105411988 | 3 718 zł |
Piła taśmowa przecinarka do metalu ze skrętnym ramieniem PROMA PPK 115UH | 4 319 zł |
Proma Piła taśmowa do metalu PPK-115UH 25330744 | 2 907 zł |
Modyfikacje PROMA PPK-115UH
Ceny na PROMA PPK-115UH |
---|---|---|---|---|
PROMA PPK-115U | od 2 530 zł | 3 oferty | ||
PROMA PPK-115UH | od 2 907 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →