Wentylator ProfiCare PC-VL 3069 LB Standing fan (330690)
Zdjęcia 3 |
ProfiCare PC-VL 3069 LB Standing fan |
|
Wydajność nawilżania do 300 ml/h. Objętość tacki na wodę wynosi 3 litry. Wentylator posiada trzy tryby pracy: normalny, nocny i naturalny, przy czym ten ostatni symuluje wiatr naturalny poprzez zmianę prędkości lub okresowe wyłączanie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ProfiCare 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ProfiCare.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ProfiCare PC-VL 3069 LB Standing fan
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator ProfiCare PC-VL 3069 LB | 333 zł |
Wentylator stojący PROFICARE PC-VL 3069 | 299 zł |
Podłogowy wentylator stojący z nawilżaczem i pilotem 3 w 1 ProfiCare PC-VL | 335 zł |
Podłogowy wentylator stojący z nawilżaczem i pilotem 3 w 1 ProfiCare PC-VL | 378 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →