Вентилятор ProfiCare PC-TVL 3068 (330680)
Фото 8 |
ProfiCare PC-TVL 3068 |
|
В корпусі вентилятора передбачено місце для зберігання пульта ДУ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProfiCare 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProfiCare.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ProfiCare PC-TVL 3068
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PROFICARE PC TVL 3068 wentylator kolumnowy 50 W wysokość 105 cm obrotowy 8 | 349 zł |
PROFICARE PC-TVL 3068 FB 4006160306804 | 469 zł |
Wentylator kolumnowy PROFICARE PC-TVL 3068 FB | 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →