Strzyżarka ProfiCare PC-HSM/R 3013 (330130)
Zdjęcia 3 |
ProfiCare PC-HSM/R 3013 |
|
Jak dbać o maszynkę do strzyżenia lub trymerJak poprawnie czyścić i smarować maszynkę do strzyżenia włosów
Jak wybrać maszynkę do strzyżenia włosówPodstawowe kryteria i subtelności wyboru strzyżarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ProfiCare 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ProfiCare.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ProfiCare PC-HSM/R 3013
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ProfiCare PC-HSM/R 3013 maszynka do strzyżenia włosów/brody precyzyjna gło | 59 zł |
Trymer PROFICARE PC HSMR 3013 | 80 zł |
Trymer ProfiCare PC-HSM/R 3013 | 59 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →