Ekspres do kawy Profi Cook PC-KA 1169 stal nierdzewna (501169)
Zdjęcia 3 |
Profi Cook PC-KA 1169 stal nierdzewna |
|
Dotykowy panel sterowania
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Profi Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Profi Cook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Profi Cook PC-KA 1169 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ProfiCook ekspres do kawy na 12-14 filiżanek kawy Przelewowy ekspres do ka | 176 zł |
Ekspres przelewowy ProfiCook KAWIARKA PROFICOOK PC-KA 1169 | 200 zł |
Ekspres przelewowy PROFICOOK PC-KA 1169 | 160 zł |
Ekspres przelewowy kawiarka ProfiCook PC-KA1169 | 198 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Profi Cook PC-KA 1169:
- Blokada kapania
PolecamyPorównaj w tabeli →