Mikser PRIME3 SHB51 czarny
Zdjęcia 7 |
PRIME3 SHB51 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PRIME3 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PRIME3.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PRIME3 SHB51 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PRIME3 Blender ręczny PRIME3 SHB51 1200 W Srebrno-czarny | 130 zł |
Blender ręczny Prime3 SHB51 | 129 zł |
Blender ręczny 3 w 1 PRIME3 SHB51 | 129 zł |
Prime3,Blender Ręczny Shb51 3W1 Kubek Z Miarką, Rozdrabniacz, Ubijak ,1200 | 129 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →