Opona letnia Premiorri Solazo 215/60 R16 95V
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Premiorri Solazo 215/60 R16 95V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Premiorri 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Premiorri.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Premiorri Solazo 215/60 R16 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Premiorri Solazo (215/60 R16 95V) | 338 zł |
2x 215/60R16 opona PREMIORRI SOLAZO 95V | 470 zł |
Premiorri Solazo (215/60 R16 95V) 63857 | 457 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →