Opona letnia Premiorri Solazo 195/65 R15 91H
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Premiorri Solazo 195/65 R15 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Premiorri 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Premiorri.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Premiorri Solazo 195/65 R15 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Premiorri Solazo (195/65 R15 91H) | 287 zł |
Opona 195/65R15 Premiorri Letnia SOLAZO | 168 zł |
Premiorri Solazo (195/65 R15 91H) 60945 | 428 zł |
4x Opony 195/65R15 Premiorri Letnie SOLAZO | 714 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →