Karta graficzna PowerColor Radeon RX 7900 XTX Hellhound White (RX 7900 XTX 24G-L/OC/WHITE)
Zdjęcia 7 |
PowerColor Radeon RX 7900 XTX Hellhound White |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerColor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerColor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerColor Radeon RX 7900 XTX Hellhound White
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powercolor VGA RX 7900XTX 24GB GDDR6 RX7900XTX 24G-L/OC/WHITE | 6 033 zł |
PowerColor Radeon RX 7900 XTX Hellhound Spectral White - 24GB GDDR6 RAM - | 5 436 zł |
PowerColor Hellhound Spectral White Radeon RX 7900 XTX 24GB GDDR6 384bit F | 4 499 zł |
PowerColor Hellhound Spectral White Radeon RX 7900 XTX 24GB GDDR6 384bit F | 4 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →