Karta graficzna PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter (RX 7900 GRE 16G-F/OC)
Zdjęcia 7 |
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter |
|
Radeon RX 7900 GRE (Golden Rabbit Edition) jest dostępny jako samodzielny produkt wyłącznie w Chinach.
Podstawą Radeona RX 7900 GRE była uproszczona wersja procesora graficznego AMD Navi 31. Karta graficzna otrzymała 5120 procesorów strumieniowych, 64 megabajty Infinity Cache i 256-bitowy interfejs pamięci, poprzez który procesor graficzny współpracuje z 16 GB pamięci GDDR6.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powercolor 7900GRE Fighter 16 GB DDR6 RX7900GRE 16G-F/OC | 3 248 zł |
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter OC - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzn | 2 810 zł |
Powercolor Radeon RX 7900 GRE Fighter 16GB GDDR6 GR-ATIP-PWC-109 | 2 799 zł |
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter 16GB GDDR6 256bit FSR | 2 739 zł |
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter 16GB GDDR6 256bit FSR | 2 729 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →