Soundbar Polk Audio Signa S2
Wideo 14Zdjęcia 12 |
Polk Audio Signa S2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polk Audio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polk Audio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polk Audio Signa S2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polk Audio SIGNAS2 Soundbar z Subwooferem Czarny | 899 zł |
Soundbar Polk Audio Signa S2 | 1 155 zł |
POLK SIGNA S2 | bezprzewodowy subwoofer, Bluetooth a przede wszystkim wyso | 899 zł |
Polk Audio Signa S2 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczk | 899 zł |
Soundbar Polk Audio Signa S2 czarny | 1 068 zł |
Polk Audio Signa S2 Sound Bar Czarny One Size / EU Plug 747192131111 | 833 zł |
Polk Audio Signa S2 Soundbar i bezprzewodowy system subwoofera AM6214-A | 1 144 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →