Aparat natychmiastowy Polaroid Now+ Generation 2
Wideo 3Zdjęcia 12 |
Polaroid Now+ Generation 2 |
|
Zawiera 5 filtrów. Zegar do selfie.
USB typu C (tylko do ładowania). Ogniskowa 95, 102 mm. Funkcja podwójnej ekspozycji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polaroid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polaroid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polaroid Now+ Generation 2
Wszystkie ceny 41 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polaroid Now Natychmiastowa kamera Bluetooth Connected App Controlled - Ge | 539 zł |
POLAROID Aparat POLAROID Now + Gen 2 Leśny zielony | 589 zł |
Polaroid Now + Gen 2 Camera - Black | 636 zł |
Fotografia natychmiastowa Polaroid NOW+ Generation 2 czarny AF-PLD-0059 | 749 zł |
Polaroid Now+ Gen 2 ciemny zielony (w magazynie!) | 589 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →