Lodówka Polar POB 601 EW biały
Zdjęcia 3 |
Polar POB 601 EW biały 2021 rok |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polar POB 601 EW biały
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polar Chłodziarko-zamrażarka POB601EW HWPORLK2D601EW0 | 1 499 zł |
Lodówka Polar POB 601E W 859991628450 | 1 549 zł |
Polar Chłodziarko-zamrażarka POB601EW 59551 | 1 499 zł |
Lodówka POLAR F 859991628450 | 1 597 zł |
Polar Chłodziarko-zamrażarka POB601EW 59551 | 1 499 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Polar POB 601 EW
Ceny na Polar POB 601 EW |
---|---|---|---|---|
Polar POB 601 EW biały | od 1 399 zł | 16 oferty | ||
Polar POB 601 EK czarny | od 1 579 zł | 8 oferty | ||
Polar POB 601 ES srebrny | od 1 439 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →