Słuchawki
Platinet PM1075
Zdjęcia 4 |
Platinet PM1075 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Platinet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Platinet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Platinet PM1075
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Platinet PM1075R + etui Dokanałowe Czerwony | 44 zł |
Platinet Bluetooth Earphones Sport + Armband Pm1075 Blue [43676] | 69 zł |
Platinet PM1075R + etui Dokanałowe Czerwony | 45 zł |
Słuchawki dokanałowe PLATINET PM1075 + Armband Czerwony | 45 zł |
Słuchawki dokanałowe PLATINET PM1075 + Armband Czerwony | 44 zł |
PLATINET BLUETOOTH EARPHONES SPORT SŁUCHAWKI DOUSZNE + ARMBAND PM1075 RED | 45 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →