Słuchawki
Platinet PM1070
Zdjęcia 22 |
Platinet PM1070 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Platinet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Platinet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Platinet PM1070
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Platinet Sport + Armband PM1070 (42930) | 25 zł |
PLATINET IN-EAR EARPHONES + MIC SPORT + ARMBAND PM1070 BLACK [42926] | 29 zł |
PLATINET IN-EAR EARPHONES SŁUCHAWKI+ MIC SPORT + ARMBAND PM1070 BLUE [4292 | 20 zł |
Słuchawki Platinet Sport + Armband PM1070 (42928) | 29 zł |
PLATINET IN-EAR EARPHONES SŁUCHAWKI+ MIC SPORT + ARMBAND PM1070 GREY [4292 | 20 zł |
PLATINET IN-EAR EARPHONES SŁUCHAWKI+ MIC SPORT + ARMBAND PM1070 GREEN [429 | 20 zł |
PLATINET IN-EAR EARPHONES SŁUCHAWKI+ MIC SPORT + ARMBAND PM1070 RED [42930 | 20 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →