Switch PLANET GSW-2620VHP
Zdjęcia 10 |
PLANET GSW-2620VHP 24 GE / 2 SFP 220 W 24 GE / 2 SFP 300 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PLANET 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PLANET.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PLANET GSW-2620VHP
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PLANET GSW-2620VHP switch niezarządzalny Gigabit Ethernet GSW-2620VHP | 1 725 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! PLANET 16-Port SFP Ethernet Switch 24-Port 10/100/10 | 1 736 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Switch Planet GSW-2620VHP (24x 10/100/1000Mbps) - PA | 1 526 zł |
PLANET GSW-2620VHP switch niezarządzalny Gigabit Ethernet GSW-2620VHP | 1 736 zł |
Modyfikacje PLANET GSW-2620VHP
Ceny na PLANET GSW-2620VHP |
---|---|---|---|---|
PLANET GSW-2620HP | od 1 289 zł | 2 oferty | ||
PLANET GSW-2620VHP | od 1 526 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →