Switch PLANET GS-4210-16P2S
Zdjęcia 11 |
PLANET GS-4210-16P2S |
|
Możliwe jest skonfigurowanie harmonogramu włączania i wyłączania PoE na portach, ustawiając priorytety zużycia energii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PLANET 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PLANET.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje PLANET GS-4210-16P2S
Ceny na PLANET GS-4210-16P2S |
---|---|---|---|---|
PLANET GS-4210-8P2S | od 842 zł | 5 oferty | ||
PLANET GS-4210-16P2S | od 1 490 zł | 2 oferty | ||
PLANET GS-4210-24P2S | od 1 730 zł | 4 oferty | ||
PLANET GS-4210-48P4S | od 3 074 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →