Opona zimowa Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R18 95V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R18 95V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R18 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Winter 240 SottoZero Serie II (255/40 R18 95V) 1822000 | 1 147 zł |
Opona Pirelli 255/40R18 SOTTOZERO SERIE II 95 V N1 - opony zimowe 1822 | 1 032 zł |
Pirelli Winter 240 SottoZero Serie II ( 255/40 R18 95V, N1 ) | 817 zł |
Pirelli Winter 240 SottoZero Serie II ( 255/40 R18 95V, N1 ) 1822000 | 809 zł |
Modyfikacje Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R18 95V
Ceny na Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R18 95V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R18 95H Run Flat | od 626 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R18 95V | od 809 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero Serie II 255/40 R18 99V | od 972 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →