Opona zimowa Pirelli Winter SottoZero 3 255/45 R19 104V
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter SottoZero 3 255/45 R19 104V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Winter SottoZero 3 255/45 R19 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Winter SottoZero 3 (255/45 R19 104V) 2424400 | 1 297 zł |
Opona Pirelli 255/45R19 WSZer3 XL MO M+S 104V - opony zimowe 24244 | 1 049 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 255/45 R19 104V XL, MO ) 2424400 | 1 404 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 255/45 R19 104V XL, MO ) | 1 421 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 (255/45 R19 104V) 4092800 | 1 155 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Winter SottoZero 3 255/45 R19 104V
Ceny na Pirelli Winter SottoZero 3 255/45 R19 104V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 255/45 R19 104V | od 1 049 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 255/45 R19 104V Mercedes-Benz | od 1 163 zł | 1 oferta | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 255/45 R19 104W Tesla | od 1 178 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →