Opona zimowa Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V Run Flat Mercedes-Benz
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V Run Flat Mercedes-Benz 245/45 R18 72 V Seal 245/45 R18 94 V 245/45 R18 245/45 R18 96 V 96 V Seal 245/45 R18 245/45 R18 100 H 100 H BMW/Mini 245/45 R18 245/45 R18 100 H RunFlat 100 V 245/45 R18 100 V Jaguar 245/45 R18 245/45 R18 100 V Mercedes-Benz 100 V RunFlat 245/45 R18 100 V RunFlat BMW/Mini 245/45 R18 100 V RunFlat Mercedes-Benz 245/45 R18 100 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V Run Flat Mercedes-Benz
Ceny na Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V Run Flat Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 96V Seal | od 909 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100H BMW/Mini | od 934 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V | od 904 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V Run Flat | od 915 zł | 3 oferty |